حضور نیافتن طرف شکایت در دادگاه

وکیل دادگستری،وکیل خانواده در تهران،وکیل پایه یک دادگستری،وکالت،وکیل مهاجرت،شماره وکیل،وکیل طلاق،وکیل خانواده،وکیل در تهران،وکیل رمضانزاده 09121213391

حضور نیافتن طرفِ شکایت در دادگاه، باعث توقف روند رسیدگی و صدور رای نخواهد شد.

پرسش مخاطب درباره حضور نیافتن طرفِ شکایت در دادگاه این است:

باسلام اگر خوانده بعد از دوبار ابلاغ شورای حل اختلاف در جلسه شورا شرکت نکند، چه میشود؟

پاسخ کارشناس: با استناد به ماده ۹۵ قانون آیین دادرسی دادگاه‌های عمومی وانقلاب در امور مدنی،عدم حضور خوانده مانع از رسیدگی نبوده و بدون حضور خوانده دادگاه مبادرت به صدور رای می‌کند.

منبع : خبرگزاری میزان

 

وکیل دادگستری علی رمضانزاده

وکیل,وکیل دادگستری,پیگیری پرونده قضایی,وکالت,وکیل پایه یک,وکیل طلاق,وکیل خانواده,وکیل در تهران,وکیل خانواده در تهران,وکیل مهاجرت ,وکیل رمضانزاده۰۹۱۲۱۲۱۳۳۹۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 11 =